FORGIVE BUT NEVER FORGET

Noční můra v Eml Gympl

6. ledna 2013 v 22:09 | guilty.girl |  ETC
Všichni víme jak se populární běsnící Fredie Kruger potlouká po špinavých ulicích. Ano, řeč je o hororu Noční můra v Elm Street. Ale ne všechny noční děsy se odehrávají v tmavých zákoutích, zastrčených místnostech nebo v jezeře, jehož temná hladina skýtá útočiště pro bestii jménem Jason. Hrůzu nahnějící příšery nemusí ožívat jen na filmových plátnech. Je děsivé a ohromující, že i člověk může být netvorem, přestože neubližuje fyzicky ani slovně, ale svým rukopisem.

Kruté hodiny pro mě nastávají běžně od pondelí do středy. V tu dobu se modlím, abych se nějak zabavila. V nejhorším případě sním celý pytlík čokoládových sušenek. V nejlepším případě... ten vlastně pro mě neexistuje. Řikáte si, co by to může být, že to dokáže přimět téměř stoického člověka do pozoru? Shrnu to do dvou slov : učitelka...matiky... Naskakuje mi husí kůže už jen jak to čtu. Dvě slůvka jako vystřižená z hororu.

Někteří by namítli, že mají matematiku rádi a nevadí jim. Samozřejmě to chápu. Věděli byste o čem mluvím, kdyby jste poznali šedivou ďáblici s hromadou knih od Petákové. Nezní to hrozně? Bojte se, protože to nejlepší na tomto hororu přijde. S vyceněnými zuby a posměšným výrazem se vřítí na scénu a směje se. Děsivě se směje až ptáci na okně ulítnou. Z rukou jí vypadnou papíry a my se dozvídáme, že nikdo nepochopil látku. Ale nač potřebujete oficiální potvrzení - pět - o neschopnosti od šedé ďáblice, když předem víte, že jste prohráli?

Vina je kladena na doučující se studenty, protože kdo by si dovolil hádat se s ďáblicí. Smutným a děsivým faktem zůstává její neutuchající snaha nás všechny odrovnat a ponechat si jen prá svých oblíbených zákusků. Pár zákusků, které si jak říka : "sama vypiplá", volím opatrně její slova.

Ať se na šedivou ďáblici díváte jak chcete, prohrajete. Nesnažte se utéci před ní, protože ona si vás najde kdekoliv a kdykoliv od pondělí do středy.

XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama