FORGIVE BUT NEVER FORGET

Ona, ona a zasej jenom ona!

6. ledna 2013 v 22:03 | guilty.girl |  ETC
Má přátelství šanci, když tři lidi pohromadě drží defakto jen jedna osoba? Zkoušela jsem to a věřte mi, že to zkouším stále. Jedno je ovšem jasné na první pohled. Byly jsme dvě super kamarádky a pak přišla změna. Spolu se školou se změnilo naše kamarádství. Vstoupila k nám další dívčina.

Ze začátku to bývalo jako vždy. Já a ona jsme si rozuměly a naši třetí polovičku jsme brali jen okrajově. A pak? Poznala jsem pravdu. Já a ona jsme nemohly být vemi dobré kamarádky, protože jsme jako oheň a voda. A ta třetí? Přiklání se spíše povahou a chování ke kamarádce. Má většinu vlastností a schoností jako ona. Jak jsem se zedy vyrovnala s tímto fantem? Připadá mi to jako hra.

Jednodušše se vzdaluji častěji, ignoruji je a snažím se, abych s nimi nemusela být vlemi často. Dívat se jak se usmívají, fotografují se spolu a vůbec mě začínají častěji vynechávat, až jsem si začala uvědomovat, že je nepotřebuju. Vystačím si sama. Nač se budu s nimi zahazovat? Ale jedno vím bohužel s jistotou, a sice ještě jeden rok se budu přetvařovat. Budu se usmívat a hrát. To umímopravdu skvěle. Hrát. Myslím si, že bych byla dobrá herečka. Ne nemsylím, já to vím.
Prostě člověk nemůže mít lichý počet kamarádek. A když nastane tento nejhorší možný fakt, je načase si uvědomit, kdo musí z kola ven. Buď to já nebo ona. Možná to vyzní jako žárlivost, ale věřte tomu tak to není. Já nebo ona. Chytrý člověk pochopí, kdy to není pro něho.

XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama