FORGIVE BUT NEVER FORGET

Vztek jako rozzuřený býk ve Španělsku

6. ledna 2013 v 21:57 | guilty.girl |  ETC

Užíváte si bezva dovolenou, kde po vás nikdo nic nechce, nemusíte vše dělat hned, protože prostě máte čas. Ale pak se jednou stane, že prázdniny skončí. To ticho, ten klid naruší vracející se panička. Je to otřesné, protože jediné co od ní uslyšíte je : Tady je ale bordel! Do prdele tak mi pojďte pomoct ne! A tak dále... Atd... takže se ptám, proč jediné co paničku po návratu zajímá je, že jí nikdo nepomáhá s vybalením nebo s mytím nádobí z jednoho dne. A mimochodem, to nádobí bylo jenom z jednoho dne a to od dvou lidí.

Vážně je tak pohoršující a špatné nechat o prázdninách pro domácí práce na později? Podle mě tedy rozhodně. soudě podle chování paničky je pravděpodobné, že ji někdo nebo něco pořádně nakrklo. A vztek nahromaděný uvnitř ní? Nějak ho přece ventilovat musela. Ale tím způsobem, že křičí a posílá všechny lidi okolo sebe do teplých krajin, není znakem paničky s dobrým vychováním.

Dobré vychování je dalším bodem, u kterého jsem stejně nejistá jako u způsobu uvolnění vzteku posílám svých bližních na další temnou dovolenou. Je to až smutné, protože místo radosti znovu shledání uslyšíte jen : Zase je všechno na mě! Zase tady všem musím dělat služku! Atd... Připadám si, že slovní zkratku a tak dále bych mohla využít skoro v každé větě.

A proto raději opustím nepříjemné a pronikavé kvílení naštvané paničky. Vyměním ho za daleko lepší a milejší čtyřnohou osobu.

XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama