FORGIVE BUT NEVER FORGET

Profesor Ottomann

23. února 2013 v 17:07 | guilty.girl |  ZCU
Minulý týden jsem seděla jako obvykle v malé místnosti s počítači a poslouchala rychle plynoucí slova z úst veleváženého pana Ottomanna. Nemohu vám popsat to zklamání, když jsem si uvědomila, že celých třicet minut mluví o následujcích zkouškách.

Ve třídě jsou zavřená okna a vedro je téměř k nesnesení a p. Ottomann nespřestává mučit svou třídu. Rozhlížím se po mých spolutrpitelích a vidím jak jeden znuděný výraz střídá druhý. Nikdo z nás tu nechce být. nikdo už ho dál nechce poslouchat, všichni myslíme na jediné - chci pryč!

Pozorně sleduji kývavé pohyby profesora, jak s rukou založenou v bok přechází tam a zpět po místnosti, a když si při mluvení mne palcem a ukazováčkem bradu, a snaží se nám "promlouvat" do duše, tuším neblahé následky. A ono to opravdu přichází. S velkou účastí nám ozanmuje, že nebude vypisovat další náhradní termíny, a tak nám nezbývá nic jiného než se pakovat a zmizet. Jednoduše s námi končí.

O tomto profesoru bych mohla psát dál a dál, ale nemám důvod uvádět další jeho nepěkné vlastnosti či snad dokonce zvěřejňovat jeho skutečného jméno a odhalit tím jeho totožnost.

XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama