FORGIVE BUT NEVER FORGET

There´s a place that I know...

15. března 2013 v 13:20 | guilty.girl |  ETC
Celé to začalo jednou písničkou, kterou rádio vyhrávalo nepřetržitě celé léto. Myslela jsem, že mi z toho přeskočí, ale nakonec to jen utvridlo mou představu o životním stylu.

Seděla jsem na břehu řeky a dívala se na průzračnou vodu a lesknoucí se kamínky na dně. Bylo to jako sledovat svět, do kterého se nebudu nikdy moct podívat. Bude svým způsobem pro mě zapovězen. Není lehké najít místo, kde byste strávili svůj život nebo alespoň jeho část. Nezáleží na místě, kde se nacházíme, ale záleží na nás samých jak k danému místu přistupujeme.

Lidé se mění a s nimi se mění i svět kolem. Je jen na nás, jestli se přizpůsobíme a pokusíme se změnit podle světa nebo změníme naše místo ve světě a pokusíme se ho "ušít si" na míru. Ať tak či onak jedna věc se nezmění, ale může být pouze potlačena. Nemůžeme potlačit svět kolem nás, který pro nás není pravý, ale můžeme potlačit své pravé já a pokusit se zapadnout do toho světa jako kousek skládačky. A když to nevyjde, zbývá jediná možnost, a sice změnit místo, kde bychom mohli žít.

Říká se, že změna je dobrá, ale pokud Vám nepomůžou přátelé, je to jako byste neprodělali žádnou změnu.

XOXO

Bye
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama